سیستم اطلاع رسانی ثمین

قوانین و مقررات استفاده از خدمات سوییچ اطلاع رسانی ثمین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سرویس های سوییچ اطلاع رسانی ثمین به دقت ملاحظه فرمایید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سوییچ اطلاع رسانی ثمین، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سوییچ اطلاع رسانی ثمین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

رعایت حریم شخصی

فناوری اطلاعات و ارتباطات ثمین رای متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی استفاده کنندگان از سایت حفاظت کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده از سایت را توسعه دهد.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به خدمات سایت

در راستای تسریع و تسهیل در انتخاب و استفاده از سرویس های اطلاع رسانی، کلیه خدمات و سرویس ها در این سایت ارائه شده و بصورت الکترونیک عرضه می گردند. استفاده کنندگان برای استفاده از سرویس، ابتدا سرویس موردنظر را انتخاب و پرداخت هزینه آن را با اتصال به درگاه انجام می دهند. در صورت پرداخت موفقیت آمیز هزینه، در کوتاهترین زمان ممکن سرویس در اختیار مشتری قرار می گیرد.